Archiwum

Sosnowiec i Zawiercie podpisują list o współpracy Sosnowiec i Zawiercie podpisują list o współpracy

Dzisiaj, tj. 2 lipca 2020 roku, w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, został podpisany list intencyjny pomiędzy Gminami Sosnowiec i Zawiercie w sprawie wzajemnej współpracy w zakresie krzewienia kultury i historii regionu Zagłębia Dąbrowskiego. List ten poprzedziły działania władz samorządowych obu miast w kwestii uratowania dziedzictwa polskiego wzornictwa szklarskiego pochodzącego ze zlikwidowanej Huty Szkła w Zawierciu.

02.07.2020
Wakacje w Pałacu Schoena. Indywidualne zajęcia dla dzieci. Wakacje w Pałacu Schoena. Indywidualne zajęcia dla dzieci.

Zapraszamy na indywidualne warsztaty dla dzieci w wieku 6-12, czas trwania 45 minut.

30.06 - 28.08.2020
Perspektywa bliskości - wystawa rzeźby Anny Pałys-Zatorskiej Perspektywa bliskości - wystawa rzeźby Anny Pałys-Zatorskiej

Od 19 czerwca w naszej galerii Trójkąt w Kole zagości rzeźba ceramiczna. Udostępniamy Państwu wystawę Anny Pałys-Zatorskiej pt.: "Perspektywa bliskości"

19.06.2020