Obecne

Rozpoczynamy sprzedaż na allegro Rozpoczynamy sprzedaż na allegro

Ruszyła sprzedaż naszych wydawnictw muzealnych na popularnym serwisie aukcyjnym. Z czasem pozycji będzie przybywało i oferta będzie się powiększała. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - może znajdą Państwo coś dla siebie! Jesteśmy dostępni w serwisie allegro - SCHOEN https://bit.ly/2HxbU0n Tradycyjnie też nasze publikacje i pamiątki można zakupić w sklepiku muzealnym w naszej siedzibie a także zamawiając telefonicznie 32 363 45 18

18.02.2020
Walentynki Walentynki

Zapraszamy zakochanych do muzeum!

14.02 - 14.02.2020
Wernisaż wystawy xxii Sosnowieckich Spotkań Artystycznych Wernisaż wystawy xxii Sosnowieckich Spotkań Artystycznych

30 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy na otwarcie wystawy będącej pokłosiem XXII Sosnowieckich Spotkań Artystycznych. Do udziału zaproszono 33 artystów, których twórczość należy do różnych dziedzin: fotografii, malarstwa, grafiki. Twórców obracających się w wielorakiej tematyce i indywidualnie interpretujących świat. Naczelną ideą przyświecającą XXII SSA była rola natchnienia i miejsca w procesie tworzenia współczesnego artysty. Wstęp wolny. Zapraszamy!

30.01.2020
Życie literackie Zagłębia - warsztaty dla nauczycieli Życie literackie Zagłębia - warsztaty dla nauczycieli

Edukacja Regionalna - Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli języka polskiego 29.01.2020 r., godz.14.00 – 16.00 Temat: Życie literackie Zagłębia - dr Magdalena Boczkowska grupy poetyckie, imprezy literackie, krytyka i czasopisma literackie, życie kulturalne etc.

29.01.2020