Nadchodzące

Arteterapia w praktyce - ogólnopolska konferencja arteterapii Arteterapia w praktyce - ogólnopolska konferencja arteterapii

28 lutego w Pałacu Schoena odbędzie organizowana przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu we współpracy z muzeum - I OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA ARTETERAPII „ARTETERAPIA W PRAKTYCE”.

28.02.2020
POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ! WEEKEND ZA PÓŁ CENY POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ! WEEKEND ZA PÓŁ CENY

W weekend 20-22 marca Pałac Schoena Muzeum w Sosnowcu po raz kolejny weźmie udział w akcji "Weekend za pół ceny". Jako partner akcji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną 50 % zniżkę na wejście do naszego muzeum. Organizatorem akcji "Polska zobacz więcej weekend za pół ceny" jest Polska Organizacja Turystyczna i Ministerstwo Rozwoju. Zapraszamy!

20.03 - 22.03.2020